Hurtownia makaronów w Kielcach

Dostawca makaronów

Jako hurtownia makaronów od lat zaopatrujemy sklepy oraz placówki publiczne znajdujące się na terenie Kielc oraz województwa świętokrzyskiego w makarony najlepszej jakości. Prowadzimy sprzedaż na miejscu w naszej hurtowni spożywczej w Kielcach jak i dostarczamy towar dla klienta. Zaopatrujemy zarówno małe sklepiki jak i sieci sklepów. Serdecznie zapraszamy do naszej hurtowni przy ul. Domaszowskiej 70 w Kielcach lub do kontaktu telefonicznego lub mailowego

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej hurtowni spożywczej. Oprócz sprzedaży makaronów zajmujemy się również dystrybucją jaj kurzych oraz olejów spożywczych w Kielcach oraz na terenie województwa świętokrzyskiego. 

Bogata oferta makaronów takich marek jak Lubella czy Czaniecki

 

Szeroki wybór makaronów

Oferujemy różnego rodzaju makarony. W naszej hurtowni znajdą Państwo, m.in. makarony czterojajeczne, makarony 5 jajeczne, przepiórcze, makarony spaghetti, wstążki, penne, krajanki, łazanki oraz wiele innych.

Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi producentami. W naszym asortymencie mogą Państwo znaleźć makarony od takich producentów jak: Lubella, Krak-Pol, Czaniecki, EKO-MAK, Goliard, MAJKON I, Eko Mak (Makarony Babuni) czy Ewa.

Dla właścicieli czworonogów, ciekawym produktem znajdującym się w naszym asortymencie będzie makaron dla psów.

W ofercie posiadamy makarony m.in. poniższych producentów

Lubella

Posiadamy w swojej ofercie makarony jednego z najbardziej popularnych producentów na rynku jakim jest Lubella. Makarony od tego producenta podzielone są na 3 kategorie: Lubella Classic, Lubella Pełne Ziarno i Lubella Jajeczna. Na stanie posiadamy najbardziej popularne makarony jak świderki, wstążki, spaghetti, muszelki, uszka ale na specjalne zamówienie możemy sprowadzić również inne makarony jak np. Lasagne.

Czaniecki

W swoim asortymencie posiadamy duży wybór makaronów 5 jajecznych marki Czaniecki. Przygotowany jest w oparciu o tradycyjne receptury, jednak to dzięki dodatkowi pszenicy durum jest znacznie bardziej wartościowy. Makaron Czaniecki dostępny jest w różnych kształtach – od tradycyjnej krajanki, przez kokardki, niteczki, łazanki, a nawet makaron w kształcie literek. Każdy z nich charakteryzuje się domowym smakiem i bursztynową barwą.

KRAK-POL

Jeśli chodzi o makarony tej firmy to szczególnym zainteresowaniem cieszą się różnego rodzaju makarony czterojajeczne.

MAJKON I

Firma „MAJKON I” od 1994r. specjalizuje się w produkcji makaronu jajecznego typu krajanka, który był odpowiedzią na potrzeby rynku, gdyż zastępował tradycyjnie wałkowany makaron. Następnie zajął się produkcją makronów tłoczonych używanych do zup i sosów o bardzo urozmaiconej ilości kształtów, począwszy od najbardziej znanych świderków czy muszelek, po uszka, baranki, czy dzwoneczki.

Producent oferuje szeroką ofertę makaronów począwszy od tzw. krajanki. Nowością w ofercie dostępną również w ofercie naszej hurtowni jest „Makaron Przepiórka” z 12 jaj przepiórczych. 

 

EKO MAK – Makarony babuni

Makarony Babuni to wyroby, których produkcja oparta jest o tradycyjną metodę wytwarzania z udziałem starannie dobranych surowców.

W ofercie znaleźć można makarony ekologiczne, tradycyjne jak krajanki, makarony o przeróżnych formach, np. baranek, gwiazdka, kokardki, świderki, makaron z jaj przepiórczych, a nawet makarony trzy kolorowe. W asortymencie są również typowo włoskie makarony jak penne czy spaghetti.

GOLIARD

Goliard to również polski producent makaronów. W naszym asortymencie posiadamy m.in. 5 jajeczny makaron Nitki Luksusowe (wielokrotnie wałkowane). 

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z całą naszą ofertą tego producenta jak i innych producentów makaronów.

Makaron Nitki luksusowe Goliard
Nitki luksusowe - makaron 5 jajeczny

o Makaronie

Jednym z podstawowych produktów, który ma wiele zastosowań w polskiej kuchni i który można znaleźć w ofercie naszej hurtowni jest makaron.

Makaron to produkt wytwarzany głównie z połączenia mąki oraz wody, czasem z dodatkiem jaj i ewentualnie innych składników. Makaron wyrabiany jest w różnorodnych kształtach. Obecnie znamy już ponad 310 rodzajów makaronów.

Produkt ten jest nie tylko dodatkiem do zup, ale często stanowi podstawę wielu potraw. Co prawda, w Polsce nie jest on tak bardzo popularny jak we Włoszech (przeciętny Włoch zjada około 26kg makaronu rocznie, przy czym przeciętny Polak tylko 5kg), ale mimo to jest on jednym z głównych produktów znajdujących się w naszej kuchni.