Hurtownia jaj w Kielcach

Hurtownia jaj – sprzedaż hurtowa i dla klienta detalicznego

Jesteśmy rodzinną firmą, która od początku istnienia dostarcza do Państwa domów, restauracji, piekarni czy cukierni jajka kurze, które są naszym głównym towarem.
Ofertę kierujemy m.in. do sklepów spożywczych, piekarni, cukierni, hoteli, restauracji i zakładów zbiorowego żywienia, firm cateringowych, placówek oświatowych i publicznych, a także klientów detalicznych.
Dzięki prawie 30-letniemu doświadczeniu i dobrej współpracy z polskimi producentami gwarantujemy, że w naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko smaczne i świeże jaja kurze.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu!

Oferta firmy Dawi

W naszej ofercie znajdują się takie rodzaje jaj jak:
Jajka pakowane są w zamykane wytłoczki po 6 lub 10 sztuk, a także w większe otwarte wytłoczki, a następnie zapakowane w karton. Oferowane przez nas jaja zgodnie z wymogami UE posiadają na skorupce kod, który dokładnie wskazuje z jakiego chowu pochodzi każde jajko. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się co dokładnie opisują oznaczenia na jajkach, to zapraszamy na zapoznania się z artykułem na naszym blogu o jajkach.

Jakie są wielkości jajek w naszej hurtowni jaj?

W hurtowni jaj oferujemy świeże produkty we wszelkich rozmiarach dostępnych na rynku – od najmniejszych (S), do największych czyli XL. Wielkości S, M, L i XL uzależnione są od gramatury jaj. Oznaczenia wielkości należy szukać na opakowaniu.

Dostawca jaj z Kielc (hurt)

Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją jaj konsumpcyjnych na terenie Kielc i Województwa Świętokrzyskiego. Jaja dowozimy do klienta własnym transportem, który jest przystosowany do przewozu artykułów spożywczych.

Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku, pozwala nam spełnić oczekiwania naszych Kontrahentów i dostarczyć produkty najwyższej jakości.

Towar zamówiony w większych ilościach dowozimy do klienta własnym transportem.

Naszym Odbiorcom możemy zaoferować wysoką jakość usług i terminowość dostaw. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta, dzięki czemu wielu z nich współpracuje z nami od lat.

Jaja z chowu klatkowego

Naszymi Kontrahentami są polskie fermy, które spełniają wszelkie normy i są pod stałym nadzorem weterynaryjnym.

Świeże jaja dla gastronomii

Jeśli prowadzą Państwo punkt gastronomiczny i poszukują sprawdzonej hurtowni jaj konsumenckich, to dobrze Państwo trafili. Możemy Państwu zagwarantować jajka do gastronomii naświetlane promieniami UV. Jako dystrybutor kurzych jaj znajdujemy się pod stałym nadzorem inspektora sanitarnego i posiadamy wdrożony system HACCP.

;